نسل تازه مگان تا ماه آتی وارد بازار کشور‌ایران خواهد شد

نسل تازه دوربین مداربسته ارزانی مگان به‌زودی به وسیله نگین اتومبیل , نماینده رسمی این دوربین مداربسته ارزانساز فرانسوی وارد بازار کشور ایران خواهد شد .

نگین دوربین مداربسته ارزان نماینده قانونی کمپانی رنو در ایران اذعان کرد که طی ماه جاری , نسل نو دوربین مداربسته ارزانی مگان را به‌عنوان جایگزین سدان جایگاه متوسط فلوئنس به سبد دوربین مداربسته ارزانها خویش اضافه خواهد کرد .

دوربین مداربسته ارزانی مگان در بخش دوربین مداربسته ارزان ایجاد بضاعت و توان و انتقال اقتدار , دارنده نمونه‌های مختلفی است ; البته نگین دوربین مداربسته ارزان اعلام نکرده که دوربین مداربسته ارزانی وارداتی این موسسه دارنده چه ویژگی ها دوربین مداربسته ارزان است . همچنین مورخ ظریف ورود این اتومبیل در هاله‌ای از ابهام است ; اما به حیث می‌رسد تا میانه تابستان می بایست شاهد ورود و پرده‌برداری از این اتومبیل در باطن سرزمین باشیم .

رنو مگان دوربین مداربسته AHD

نسل تازه دوربین مداربسته ارزانی مگان از سال ۲۰۱۶ در خط ساخت کمپانی رنو در شهر بورسای ترکیه ایجاد می گردد . کارخانه کمپانی رنو در ترکیه با نام اویاک – رنو , با هدف ساخت هر ساله ۵۰۰ هزار دستگاه دوربین مداربسته ارزان در اکنون کار است که ۸۰ درصد این دوربین مداربسته ارزانها با انگیزه صادرات به بازار منطقه از جمله جمهوری اسلامی ایران ایجاد میشود . سهم گروه دوربین مداربسته ارزانسازی رنو در شرکت سرمایه‌گذاری مشترک ( جوینت‌ ونچر ) اویاک – رنو ۵۱ درصد و ۴۹ درصد باقیمانده متعلق به شرکت اویاک وابسته به ارتش ترکیه است .

نگین دوربین مداربسته ارزان اخیرا دوربین مداربسته ارزانی شاسی‌بلند سایز پهناور کولئوس و سدان امروزی و پیشرفته تالیسمان را که در کارخانه رنو واقع در کره جنوبی دوربین مداربسته ارزان می شوند , وارد بازار کشور کرده است .

لینک و پیوند متن در کردمدیا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *