تفاوت رنکینگ سایت با SEO ( كدام يك مهم‌تر است )

عضویت در شبکه تلگرام ما
تفاوت رنکینگ تارنما با SEO ( كدام يك مهم‌تر است )
تفاوت رنکینگ سایت با SEO ( كدام يك مهم‌تر است )

در شکل مفید بودن این آموزش آن را از طریق کلید G+ ( گوگل پلاس ابتدای کاغذ ) به اشتراک بگذارید


در همین مقدمه شاید این سوال برای شما پیش بیاید که رنکینگ و دستگاه چاپ بنر هر دو یک کدام از می باشند و تفاوتی بین این دو گزینه نیست . در‌صورتی‌که رنک وبسایت با دستگاه چاپ بنر کاملا از دید مفهومی متعدد اما از لحاظ نتیجه بر روی نیز تاثیر گذار میباشند . شما میتوانید رنک نیکی داشته باشید البته دستگاه چاپ بنر ی خیر و خوبی نداشته باشید . برعکس این جمله هم موجود هست . وب سایتهای زیادی موجود هست که در نتایج اولیه گوگل اکران داده می شوند اما به هیچ عنوان رنک خوبی ندارند بله این جمله تماما صحت دارد . رنک دارنده مولفه های متعددی میباشد که در صورتی برخی از مورد ها آن به درستی اعمال شود میتواند رنک تارنما شما‌را کاهش بدهد . ولی دستگاه چاپ بنر یک تکنیک اصولی , پیچیده و زمان بر میباشد که به مروز عصر می بضاعت و توان بر روی رنک تاثیر بگذارد .

بدون شک فروشگاههای اینترنتی گران قدر را دیده اید که ابدا تولید ها آن ها در نتایج موتورهای کاوش نمایش داده نمی‌شود البته دارای رنکینگ بالایی می باشند . کافیست از روش الکسا این نوع اینترنت سایتها را به طور دقیق تحلیل نمایید تا متوجه شوید ادله پرورش این اینترنت سایتها چه است و چه گونه توانسته اند بدون رعایت کردن اصول دستگاه چاپ بنر به این مرتبه دست پیدا کنند .

هرچه وب سایت شما دارنده رنکینگ بهتری باشد , آمار بازدید بالاتری دارید به شرطی که !!!
آری این نکته ای می باشد که به یاد آن این مقاله را متن ام . به شرطی که سایت شما از روش تبلیغات غیر اصولی , خرید بک لینک و پیوند , پاپ آپ , وب سایت هایی که از روش اسکریپت بازدید غیر حقیقی وواقعی درسمت سایت شما جهت دهی می نمایند و . . . به رنک بالا نرسیده باشید .

بر فرض نمونه که از طریق روشهای بالا رنک نیکی بدست آورده باشیم چه تفاوتی داراست ؟ تفاوت در این نکته قابل توجه خلاصه می شود که الکسا هنوز آنقدر هوشمند نشده است که بتواند متوجه شود این افزایش بازدید مجازی حقیقی وواقعی نبوده و از روش روشی به غیر از دستگاه چاپ بنر بدست آمده است . اما از طریق مورد Bounce Rate چراغ هشدار به شما نشان می‌دهد که بازدید کنندگان گذشته از یک بازه زمانی مجال خاص از تارنما شما بیرون میشوند . فرقی نیز برای الکسا ندارد زیرا این روشها بسیار هزینه بر بوده و همه سایتها نمی توانند از آن به کارگیری کنند . از طرفی این منش فقط آمار بازدید غیر واقعی را ارتقاء , رنک تارنما را کاهش و در فیض فروش متعددی در پی ندارد . ( منظور از کاهش رنکینگ زیر وارد شدن رنگ وبسایت شما می‌باشد )

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
این نوشته ی علمی را از دست ندهید : برای فعال‌سازی یک وب سایت سرور اختصاصی بخریم یا اشتراکی ؟
– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

بدست آوردن رنکینگ عالی از طریق روشهای بالا دوچندان فراوان برای رئیس یک تارنما خطرناک است . در شرایطی که میزان دارایی شما به هر عاملی تمام شود , وقتی بر روی دستگاه چاپ بنر ی محصول یا این که کالای عرضه شده به صورت مجازی عمل نکرده باشید خیلی سریع تر از آن چیزی که فکر می‌کنید به آخر جدول ساماندهی خواهید شد . ( صحیح نظیر بازی مار و پلکان ) برای فروش یک محصول به صورت مجازی جداگانه از اصول دستگاه چاپ بنر و رنکینگ بایستی بازاریابی , کیفیت سرویس ها , رقابتی بودن محصول و خیلی چیزهای دیگر می بایست رعایت شود .

تبلیغات , پاپ آپ , اسکریپت و هر راه و روش

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *